FK Daugavpils vārtsargs Razumejevs pārcēlās uz Roma

Vladislavs Razumejevs karjeru turpinās Itālijā. Leģendārais "Roma" vērsa uzmanību uz FK "Daugavpils" vārtsargu. Citā dienā Itālijas komanda tvītoja par pāreju.
Razumejevam ir tikai 16 gadu. Ir pilnīgi skaidrs, ka viņš vēl nav gatavs romu bāzei. Tiek pieņemts, ka Vladislavs spēlēs U-17 izlasē.

Razumejevam vēl nav izdevies izmēģināt spēkus Latvijas čempionātā. Šosezon viņš tikai vienu reizi iekļuva sava kluba pieteikumā, taču laukumā viņš nekad netika. Vladislavs kā biedrs tika atbrīvots tikai neformālu sanāksmju laikā. Svarīgi arī atzīmēt, ka Razumejevs tiek regulāri izsaukts uz Latvijas jaunatnes izlasēm.

"Roma" galvenie vārtsargi šobrīd ir Rui Patrīcija, Pjetro Būrs un Daniels Fusato. Lai sasniegtu šo līmeni, Vladislavam būs jātrenējas 3-4 gadus. Tomēr arī pēc šī perioda neviens viņam nedos nekādas garantijas. Iespējams, līdz 20 gadu vecumam Razumejevs tiks nosūtīts uz aizdevumu kādam vājākam Itālijas klubam. Jebkurā gadījumā Vladislava klātbūtne Itālijā viņam nāks tikai par labu. Galu galā jau sen ir zināms, ka Itālijā ir ļoti spēcīga vārtsargu skola.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Skatījumi: 1399
  •    
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив