Rēzeknē atklāta slēgtā futbola halle

Piektdien, 4. februārī, pie Rēzeknes 5. vidusskolas svinīgā ceremonijā tika atklāta slēgtā futbola halle, kas tādējādi kļuvis par trešo apjumto futbola infrastruktūras objektu Latvijā un pirmo ārpus Rīgas. Latgales sirdī izbūvētā halle ir pirmais realizētais projekts slēgto futbola haļļu būvniecības programmā, kas iekļauta Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta Vadima Ļašenko un LFF valdes futbola attīstības programmā un tiek realizēta sadarbībā ar vietējām pašvaldībām. 

Rēzeknes halles mākslīgā seguma futbola laukuma izmērs ir 64x43 metri. Tā kļuvusi par pirmo apjumto mazā izmēra halli Latvijā. Šāds futbola infrastruktūras objekts Latvijā izbūvēts pirmoreiz pēdējo 15 gadu laikā. 

LFF prezidents Vadims Ļašenko: "Vēlos pateikties visiem iesaistītajiem, kuri ir palīdzējuši šim pirmajam sapnim piepildīties. Domājot par šīs programmas realizēšanu, pirmo projektu gribējām īstenot tieši šajā reģionā, kur ziemas tradicionāli ir īpaši bargas. Tieši ziemas apstākļos šāda halle ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu pilnvērtīgus apstākļus treniņiem. Infrastruktūra ir pamatu pamats, kas mums jānodrošina mūsu spēlētājiem un klubiem, tāpēc īpaši priecājos par lielisko sadarbību ar Rēzeknes pilsētu. Pašvaldības un federācijas iesaiste bija vienā līmenī, kas ļāva ne mirkli nešaubīties par halles atklāšanu. Teicama bijusi sadarbība arī ar halles ražotāju "Duol", jo tā ir profesionāļu komanda, kas saprot visas nianses un detaļas. Neskatoties uz to, ka viņiem ir daudzi projekti visā pasaulē, viņi allaž izbrīvē mums laiku un ir gatavi palīdzēt. Novēlu Rēzeknei pilnvērtīgi izmantot šo iespēju un sagatavot savā pilsētā nākotnes Latvijas izlases spēlētājus!" 

Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs: "Mēs esam pirmie Latvijā, kas var lepoties ar šāda veida piepūšamo halli. Redzam, kādos apstākļos mūsu jaunie futbolisti trenējas bargajos ziemas mēnešos, tāpēc priecājamies, ka tagad viņiem būs nodrošināti attīstībai daudz piemērotāki apstākļi. Šis ir rezultāts ļoti veiksmīgai sadarbībai ar LFF, turklāt tas noteikti nebūs pēdējais mūsu pēdējais kopīgi paveiktais labais darbs." 

LFF programma četros gados paredz realizēt septiņus slēgto futbola haļļu projektus dažādās Latvijas vietās. Kā nākamā šogad tiks atklāta pilnā izmēra apjumtā futbola halle Liepājā, pārrunu procesā ir halles būvniecība "Daugavas" stadiona teritorijā Rīgā, projektēt plānots arī halli Cēsīs, bet ar vairākām citām lokācijām turpinās pirmās pārrunas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Skatījumi: 1390
Tags: rezekne
  •    
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив