Latvijas izlase zaudēja Nīderlandei

2021. gada 8. oktobrī Latvijas izlase 2022. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas ietvaros uzņēma Nīderlandes valstsvienību.
Sākotnēji Latvijas izlases līdzjutēji bija skeptiski. Daži no viņiem uzskatīja, ka Daiņa Kazakeviča auklātes ar lielu rezultātu zaudēs Nīderlandes meistariem. Sociālajos tīklos izskanēja ieteikumi, ka nīderlandieši spētu gūt 5 vai 6 vārtus pret latviešiem.

Par laimi, skeptiķi tika apkaunoti. Latvijas izlase laukumā izskatījās pieklājīgi. Holandieši spēja noorganizēt tikai vienus vārtus. Tikšanās 19. minūtē tika atzīmēts Deivijs Klasens, kurš aizstāv Amsterdamas Ajax krāsas.

Nevar teikt, ka Latvijas izlase sēdēja pie saviem vārtiem. Pēc garām palaistiem vārtiem latvieši sarīkoja divus foršus uzbrukumus, kas, ja uzbrucēji bija veiksmīgāki, varēja novest pie panākuma. Tomēr bagātība bija holandiešu pusē.


Otrajā puslaikā Andrejam Cigaņikam bija vēl viens labs moments. Lai trāpītu holandiešu vārtos, viņam pietrūka tikai pāris centimetru. Pašās mača beigās Igors Tarasovs varēja izlīdzināt rezultātu, taču holandiešu vārtsargs tika galā ar sitienu.

Pēc 7 kvalifikācijas kārtām Latvijas izlase savā grupā atrodas 6. vietā. Tabulu ar 0 punktiem noslēdz Gibraltārs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Skatījumi: 1415
  •    
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив