Turpmāk Latvijas izlases mačus varēs vērot tikai par maksu

Ne tā patīkamākā ziņa Latvijas futbola izlases līdzjutējiem. No 2022. gada visi Latvijas izlases mači tiks pārcelti uz straumēšanas platformu Viaplay. Līgums būs spēkā 6 gadus. Viaplay ir atzinis, ka viņi ir noslēguši šo līgumu ar mērķi kļūt par ekskluzīvu vairāku nozīmīgu sporta pasākumu norises vietu. Sākot ar 2022. gadu, platformā būs iespējams vērot Eiropas čempionāta, Pasaules kausa un Nāciju līgas mačus. Raidorganizācijas pakalpojumus varēs izmantot arī Igaunijas un Lietuvas pilsoņi.

Paredzams, ka Viapley platforma katru gadu parādīs vairāk nekā 1000 dažādu Eiropas spēļu. Tiek pieņemts, ka tuvākajā laikā tiks izveidota īpaša programma, kas nozīmē futbola ekspertu klātbūtni. Eksperti dalīsies savā viedoklī par noteiktām konfrontācijām spēļu pārtraukumos vai pirms spēlēm. Jau zināms, ka raidījumi tiks veikti latviešu valodā.


Lūk, ko par to teica raidorganizācijas pārstāvis Andress Jensens: “Esmu šausmīgi lepns. Viaplay ir Lietuvas, Latvijas un Igaunijas izlašu mājas līdz 2028. gadam ”.

Kas attiecas uz Latvijas futbola līdzjutēju atbildēm, par viņiem vēl nekas nav zināms. Ja raidorganizācija iekasē nelielu abonēšanas maksu, tad fani, visticamāk, nesniegs spēcīgus protestus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Skatījumi: 1340
  •    

Vairāk saistītu ziņu:

  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив