FK RFS zaudēja savu līderi Darko Lemaicu

FK RFS līderis Darko Lemaics nolēma pamest Latvijas klubu.

Nesen tika paziņots, ka Darko pārceļas uz beļģu Genk. Par pāreju jau paziņojuši abu klubu sociālie tīkli. Par 28 gadus veco serbu beļģiem bija jāmaksā aptuveni 1 miljons eiro.

Ir svarīgi norādīt, ka Lemaich RFS tika augstu novērtēts. Viņš klubā darbojas kopš 2019. Darko klubā viņš nospēlēja 56 mačus. Serbam ir traka statistika. Iedomājieties, pāris gadu laikā viņš ir guvis 35 vārtus. Nav pārsteidzoši, ka pēc šādiem sasniegumiem Lemāhs iekrita nopietnāka kluba interešu sfērā.

RFS fani ir satraukti par sava līdera aiziešanu. Tomēr beļģu interesi ir viegli izskaidrot. Galu galā RFS Čempionu līgas kvalifikācijā iepriekš bija tikusies ar Džentu. RFS zaudēja izcilākam pretiniekam ar kopējo rezultātu 2: 3. Lemēhs guva vienus no diviem RFS vārtiem.

Iepriekš prasmīgais serbs spēlēja Rīgas rindās. 2018. gadā šī kluba sastāvā viņam izdevās kļūt par sezonas rezultatīvāko spēlētāju. Lūk, ko pats futbolists teica par savu aiziešanu:

“RFS pavadīju brīnišķīgu laiku. Visi mani biedri ir mani brāļi. Mēs tiešām izskatījāmies kā ģimene. Nav naidīguma, tikai cieņa vienam pret otru. Es vēlos pateikties visiem saviem draugiem par atbalstu. Turpmāk sekošu līdzi šī brīnišķīgā kluba panākumiem. Es gribu ticēt, ka viņi kļūs par Latvijas čempioniem ”.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Skatījumi: 1296
  •    
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив