Mbappe var palikt PSG

Viena no pasaules futbola galvenajām zvaigznēm Kilians Mbapē nekad nav slēpis, ka viņa sapnis ir pārcelties uz Madrides "Real".
Tomēr PSG vadība iecerējusi spēlētāju paturēt. Pirms nedēļas tika publicēta intervija, kurā Kilians apgalvo, ka 2022. gada vasarā pārcelsies uz Madrides "Real". PSG pārstāvis Leonardo nekavējoties izplatīja paziņojumu, ka šī intervija ir necieņa pret parīziešiem. Viņi saka, ka saruna ar žurnālistiem pat nebija saskaņota ar PSG.

2021. gada 7. oktobrī presē parādījās ziņas, ka PSG piedāvājis Mbappei jaunu līgumu. Saskaņā ar līguma nosacījumiem francūzis saņems 36 miljonus eiro gadā. Klīst baumas, ka Neimars tagad saņem šādu naudu PSG. Mbappes māte pielēja ugunij degvielu. Viņa runāja ar franču žurnālistiem un paziņoja, ka viņas dēls patiešām varētu palikt Parīzē.


Nesenā intervijā Mbappe arī paziņoja, ka labprāt palīdz Lionelam Mesi laukumā. Kilians saprot, ka argentīnietis ir vecāks spēlētājs. Līdz ar to viņam dažreiz var piedot par atteikšanos piedalīties komandas aizsardzības darbībās. Tāpat kļuva zināms, ka Mbappe visu savu naudas balvu par spēlēšanu Francijas izlasē ziedo labdarībai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Skatījumi: 1334
  •    
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив