Chelsea papildina kolekciju ar UEFA Superkausa trofeju

Chelsea pamazām kļūst par vienu no titulētākajiem klubiem pasaulē.
Nesen Londonas superklubs UEFA Superkausa mačā uzvarēja "Villarreal". Atgādinām, ka šāda veida "turnīrs" sastāv tikai no 1 mača. Titulu spēlē Eiropas līgas uzvarētājs un Čempionu līgas uzvarētājs.

Mačs abām komandām nebija viegls. Tomēr, pēc futbola ekspertu domām, Chelsea izskatījās vēlams. Statistika to apstiprina: 7 metieni pa mērķi pret 5, 61% no spēles un 39%. Kopumā "Chelsea" uzbrukumi izskatījās asāki. Tam nevajadzētu pārsteigt nevienu. Galu galā tieši "aristokrāti" ir pašreizējie pasaules prestižākā starptautiskā turnīra - Čempionu līgas - uzvarētāji.

Kontu londonieši atvēra 27. minūtē. Tika atzīmēts pussargs Hakims Zijehs. 73. minūtē "Villarreal" ar Žerāra Moreno pūlēm spēja izlīdzināt rezultātu. Uzvarētājs bija jānoskaidro soda metienos, kur “aristokrāti” bija spēcīgāki (6-5).

Mačs bija interesants arī tāpēc, ka "Chelsea" treneris Tomass Tučels pirms soda metieniem nomainīja vārtsargu: laukumā devās Kepa Arrisabalaga, nevis Edouard Mendy. Pēc Tučela teiktā, tas bija galvenais lēmums.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/