Lionels Messi pievienojas PSG

Ilgu laiku klīda baumas, ka 2021. gada vasarā pasaules labākais futbolists Lionels Mesi mainīs savu klubu reģistrāciju.
Neskatoties uz pastāvīgajiem mediju ziņojumiem, Barselonas fani atteicās ticēt šai informācijai. Viņi bija pārliecināti, ka Mesi mēģinās beigt spēlētāja karjeru Barsas sastāvā.

Katalonijas komandas līdzjutēju cerības nepiepildījās: 2021. gada 10. augustā PSG oficiālajā tīmekļa vietnē tika paziņots, ka Laionels ar Parīzes komandu parakstījis līgumu uz 2 gadiem. Turklāt līgums paredz automātisku pagarinājumu par 1 gadu ar noteiktiem nosacījumiem. Ja viss izdosies, Mesi vismaz 3 gadus spēlēs Francijā.


Vadošo sporta publikāciju žurnālisti, atsaucoties uz daudziem iekšējiem darbiniekiem, norādīja, ka Mesi alga kopā ar prēmijām PSG būtu aptuveni 35 miljoni ASV dolāru gadā. Šī ir kolosāla summa, kas tagad tiek piešķirta tikai labākajiem no labākajiem. Otrā līmeņa spēlētāji savos klubos saņem algas no 12 miljoniem līdz 17 miljoniem ASV dolāru gadā.

Lionels nolēma paņemt 30. numuru, kas pārsteidza daudzus. Fakts ir tāds, ka šādi skaitļi Francijā parasti tiek piešķirti tikai vārtsargiem. Tomēr Messi tika izdarīts izņēmums. Intervijas laikā Lionels paziņoja, ka šo numuru viņš saņēma, pārceļoties uz Barselonu 20. gadsimta 20. gadu sākumā. Kļuva skaidrs, ka 30. numurs Argentīnas futbolistam ir ļoti svarīgs.

Iepriekš presē parādījās informācija, ka cits PSG spēlētājs Neimars ir gatavs atdot Mesi savu 10.numuru. Tomēr Mesi atteicās no šādas iespējas. Saskaņā ar argentīnieša tuvu draugu ziņojumiem, viņš ir ļoti pazemīgs cilvēks. "Skaista" skaitļu ņemšana no biedriem nav Mesi noteikumos.

Oficiālās preses konferences laikā kļuva skaidrs, ka argentīnietis sapņo par uzvaru Čempionu līgā. Ja uzvara notiks, Lionelam tā būs jau piektā. Iepriekšējās četras Čempionu līgas spēles viņš aizvadīja kopā ar Barselonu. Sarunā ar reportieriem Mesi arī atzīmēja, ka viņam patīk līdzjutēju sirsnīgā uzņemšana. Preses konferencē Argentīnas ģēnijs izskatījās dzīvespriecīgs un entuziastisks. Acīmredzot sarežģītā šķiršanās ar Barselonu jau ir pagātne.

Atgādinām, ka 2020. gadā Mesi jau ir mēģinājis pamest Katalonijas klubu. Iemesls bija domstarpības ar toreizējo katalāņu prezidentu Bartomeu. Tomēr skarbais līgums neļāva argentīnietim īstenot savus plānus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Skatījumi: 11 964
  •    
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив